Łukasz Młot
* 10.04.1988 + 08.09.2011
Miejsce pochówku: Józefów , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 269701
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Śliczne,tęczowe płomyczki i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░...ŻYŁEŚ KRÓTKO,CHOĆ ŻYĆ CHCIAŁEŚ....PAN BÓG
KAZAŁ..IŚĆ MUSIAŁEŚ...░░⋱(❤)⋰░░ ░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i
światełko Pamięci Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską
miłością.░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
<3
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
PAMIĘĆ POZOSTAŁA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░))) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą ✿ ((░))) ✿
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszych sercach,pamięci i wspomnieniach...cieplutkie,lipcowe
światełka za wczoraj i na dziś...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie to chwile dobre lub złe, obrazy, które pamiętamy, zapomnienie szukane
w kawie....zmysły wzroku szukają w tłumie twarzy Anioła ....Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują obok siebie. Z nami
żyje także ten , który odszedł, któregośmy pożegnali."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielne światełko,dla Ciebie Łukaszu zapalam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
...nawet gdybyśmy chcieli
wykrzyczeć głośno swój ból,
to i tak to nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...
choć i one nic nie zmienią... Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ....tak pięknie tak ciepło ...gdybyś był....gdybyś był....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ KOCHAĆ CIĘ BYŁO ŁATWO ,ZAPOMNIEĆ NIEMOŻLIWE... ❤ ŚWIATEŁKA
PRZESYŁAM PROSTO DO NIEBA...❤ W MODLITWIE PROSZĘ BOGA O SPOKÓJ TWEJ
DUSZY...❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który
przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło" -gorące iskierki do samego nieba aniołeczki ukochane :*:*!
Zgłoś SPAM