W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak bardzo pielęgnujemy wspomnienia...te wszystkie chwile,spędzone z
Wami...piękne płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc synku ....śpij spokojnie i pomóz mi ....ty wiesz w czym ....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak krótkie było Twe życie Łukaszku...nawet nie pytam P.Boga
"dlaczego?",bo po cóż byłaby ufność? Zapalam Ci mej pamięci
płomyczek...by Cię poprowadził przez wieczne życie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
•*ღ♥ღ*• Mama Karola Wiśniewskiego •*ღ♥ღ*•
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GORĄCĄ MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI DLA CIEBIE POSYŁAM
ANIOŁKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ZNICZ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_
.......ANIOŁKU KOCHANY
JESTEŚ
W MOJEJ MYŚLI,SERCU
NA ZAWSZE.....
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jedrusia
Smutne światełko w kolejny smutny ósmy Łukaszku kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWA ▃▅▆▇▒░✿◥◣ DLA CIEBIE
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i
szare wspomnienia ...Puste pytania..czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy
tak być musiało ? "Modlitwa i światełko (♥(♥)(♥))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Łukaszku Kochany, w ten kolejny smutny ósmy ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*❤*• Czas mija, a w nas wszystko pozostaje •*❤*• I nigdy nie
odejdzie •*❤*• jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie
•*❤*•
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Łukaszku, za wcześnie na wieczny sen... śpij...
Zgłoś SPAM
Lusia
Chociaż Was nie ma...sercem i tak jesteśmy obok Was...cudne płomyczki i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było, wszystko pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko to zawsze mocno kochane.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.