Kocham Cię syneczku .....Byłeś moją dumą i radością.Czekaj tam na mnie
kochany napewno kiedyś Cię jeszcze spotkam i nie pddam już nikomu .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez
deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy
dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy-♥-•♥
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Czas goi rany, wspomnieniami rekompensuje nam to, co straciliśmy..."
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętamy...śliczne światełka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
{+}{+} Łukaszku,pamiętam o Tobie {+}{+}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Smutne jest niebo bez słońca Bez słońca smutny jest ptak Smutne jest życie
człowieka Gdy bliskiej osoby Mu brak... ♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ W
MOJEJ ♥ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•*Modlitwa i
światełko (*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Czasem ktoś jest nam dany tylko na chwilę. Trzeba to zrozumieć, gdy
nadchodzi czas pożegnania..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięc i modlitwa.Spoczywaj w pokoju.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.