Spokojnego snu Łukaszku,posyłam Ci światełko mej pamięci.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Aniołku kochany
[*]
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ POŻEGNANIA ,NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY,KTÓRE JUŻ
ODESZŁY...A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...NIECH ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI
,ROZŚWIETLI CI DROGĘ W WIECZNOŚCI.. [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Mama
SYNKU KOCHANY .....DLACZEGO TY ...DLACZEGO ...
Zgłoś SPAM
Lusia
Gorące,lipcowe płomyczki wraz modlitwą w ofierze...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi moje bezsilne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty.[*]
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilkę tych, których już z nami
nie ma......tęsknimy Kochani ciagle tak samo....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Choc prawda jest taka,że dla Nich na zawsze...stanęły słoneczne zegary,to
zawsze są obok,by pomóc w potrzebie i dodac nam siły i
wiary.Łukaszku!Niedzielny płomyczek Ci zapalam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Wasze ziemskie życie przerwane,ale naszej miłości nie przerwie nikt i
nic...śpijcie w spokoju...modlitwa i światełko...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Słońce zgasło, gdy dzień jeszcze trwał..." Łukaszu, zapalamy
światełko na dzisiaj i na kolejne dni naszej nieobecności. Proszę o pamięć
o moich bliskich
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.