Cieplutkie światełka niech zawsze płoną...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...(*)
✿_ŚWIATEŁKO
✿¨)_ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze w przestrzeń do Was bierzą, znależć miłości nie umieją,
tylko, gdy nie wierzą, pogodzić się nie umiemy...łzy nasze do końca
wypłaczemy.....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni...w radości niebiańskiej...znajdziesz
Łukaszku ukojenie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
`•.¸(¯`’•.¸`() ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ , OFIARUJĘ TOBIE ANIOŁKU...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥\"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna\"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Tyle spraw niezałatwionych...tyle nieodkrytych dróg.
Tyle marzeń niespełnionych,ciągle pytam:gdzie był Bóg?
Gdzie zmartwiałe złożyć serce,kiedy już zabrakło łez?"
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Bardzo dziękuję Twojej Mamusi Łukaszku za pamięć, modlitwę i wszystkie
zapalone światełka Karolkowi podczas mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Lusia
Naszej pamięci,naszych wspomnień i miłości nikt nie pochowa...płomyczek i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱(❤)⋰ TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI ,NIECH NIGDY NIE GASNĄ...
⋱(❤)⋰ A MOJA CODZIENNA MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY
⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię syneczku najdroższy .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Światełko na niedzielę...Łukaszku
Zgłoś SPAM
Lusia
Spokojnego snu wiecznego...modlitwa i płomyczek...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.