Cicho drzewa szumcie,Łukaszka nie obudżcie...niech w spokoju spoczywa jego
Dusza,mam nadzieję,że już w Niebie szczęśliwa.Zapalam Ci światełko i
ślę do Nieba.
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama
Syneczku kochany ...Bez Ciebie ,świat to
Wieczna tęsknota.
Do dawnych pięknych lat.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłbyś z
nami..." Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia a niebo niech otworzy
Tobie drogę do szczęścia...❤ ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM ❤
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
JESTEŚCIE NASZYMI ANIOŁKAMI KTÓRZY CZUWAJĄ NAD NAMI ... JESTEŚCIE
MIŁOŚCIĄ WSPOMNIENIEM ... JESTEŚCIE W SMUTKU POCIESZENIEM ... JESTEŚCIE
...... PAMIĘTAMY [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Słońce zaszło, gdy dzień był jeszcze..."
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię syneczku ......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE ŁUKASZKU...;Na zawsze w naszych
sercach;
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO
`•.,(¯`•♥•´¯) PAMIĘCI
♥(¯`.´¯)♥
(¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)
♥(_.´`._)♥ DLA CIEBIE ŁUKASZKU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.