Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
268756
Zapalone ponad rok temu
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i modlitwę zostawiam…♥((❤️))
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥. (Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️.... Światełko Pamięci dla Ciebie Łukaszku kochany..
Zgłoś SPAM
mama
Synku kochany .....
Zgłoś SPAM
Urszula
❤️ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się wlewa…❤️ ŁUKASZKU ❤️ Z bólem zapalam znicz Wiecznej Pamięci… ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
❤️† † † † † † † † † † † † † † † ❤️ MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE,BY STALE BYĆ BLISKO...MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*] ❤️† † † † † † † † † † † † † † † ❤️
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❄═❄═❄═❄═❄ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❄═❄═❄═❄═❄ Dziękuję bardzo za światełka dla moich bliskich
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
wielkopostne światełko dla Ciebie Łukaszku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŁUKASZKU jasne promyczki pamięci i modlitwa dla Ciebie w ten pochmurny poranek ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Można zamknąć oczy na rzeczywistość,lecz nie na wspomnienia.Modlę się w Twej intencji Aniołku i światełko pamięci mej,ślę do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Swiatełko i modlitwa dla Ciebie Łukaszku..❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️❤️ Łukaszku dla Ciebie Smutne światełko otulone miłością i pamięcią.. ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ ZRODZONE Z MIŁOŚCI _♥ MIŁOŚCIĄ ZAWSZE BĘDZIECIE _♥*~*~*~♥ _♥ ZAPALAM _♥ ŚWIATEŁKO _♥ PAMIĘCI _♥ W ŚRODĘ _♥ POPIELCOWĄ _♥ ŁUKASZKU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry czas, żeby otulić Ich myślami...
Zgłoś SPAM
mama
SYNECZKU ....Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia,a światełko pamięci niech Ci jasno świeci [[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci w srode popielcowa
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zegar wybija godziny,my wtedy mawiamy,ten czas tak szybko mija...a to my przemijamy.Łukaszku,dla Ciebie moje światełko pamięci z modlitwą zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   244   245   246   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013