❤️
Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...
❤️ŁUKASZKU-PAMIĘTAM ✿•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Ciebie Łukaszku kochany....
Zgłoś SPAM
mama
Syneczku ....Kiedyś znowu przyjdzie czas.
By zobaczyć ukochane oczy.
Pełne oddania i wrażliwości.
I zaświeci najwspanialszy blask.
Tych dawno niewidzianych oczu.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Moje światełko i modlitwa...dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Modlitwy szept i światełka blask na znak nieustannej pamięci....
(❤️)(❤️)(❤️)(❤️)(❤️)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Lukaszkowi...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... Zostaną po nich buty i
telefon głuchy..." Odpoczywaj w Panu.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
zostawiam modlitwę…♥((❤️)) [*]
Zgłoś SPAM
Urszula
☘️```❤️ ⋱ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca
dni... ☘️``` ❤️ ŁUKASZKU -PAMIĘTAM ☘️``` ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.