Aniołku..
Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie..
Spraw aby Twoi bliscy czuli Twoją obecność w każdej chwili...
by mogli poczuć chwilę ulgi w rozdartym sercu i bólu..
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama
Synku ...Kiedyś znowu przyjdzie czas.
By zobaczyć ukochane oczy.
Pełne oddania i wrażliwości.
I zaświeci najwspanialszy blask.
Tych dawno niewidzianych oczu.
,, Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu. Wystarczy, że wiatr
go muśnie, już znika, i wszelki ślad po nim ginie" ( Ps 103). Łukaszku,
mroźne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
I tylko pozostał mały płomyk,niby tak niewiele, Lecz dla nas to wszystko,bo
to światełko dla Ciebie...Zostawiam modlitwę - Spoczywaj w
pokoju....(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Pamięć i modlitwa
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Na weekend...światełko z modlitwą,dla Ciebie Łukaszku zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko......Śpij spokojnie Łukaszku kochany...[♥]...Światełko
Pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Urszula
✿ NADZIEJA zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach` ```J. P. II ✿ ŁUKASZKU - PAMIĘTAM ✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.