Życia zabraknie na rozmyślanie,o ludziach którzy byli i odeszli...tylko
zawiedzione nadzieje, chociaż nadzieja jest tym co pozostaje....
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobńskiegoro
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień
nikt nam nie odbierze.❤️Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci
Tobie Łukaszku..:❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Nie umiera Ten,kto trwa w sercach i naszej pamięci."Światełko mej
pamięci,wraz z modlitwą w Twej Łukaszku intencji...posyłam do Nieba
bram.((*))
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ludzie odchodzą tak szybko...i zostawiają ludzi, którzy za nimi tęsknią...
Łukaszku, światełko na ostatni dzień lutego... jeszcze zimowe...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* Łukaszku kochany *♥*..Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
♥♥†♥†♥†♥†♥♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Modlitwa
i Światełko do Nieba [[*]]
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥♥†♥†♥†♥†♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.