•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜❤️ Światełko pamięci i modlitwę zostawiam
dla Ciebie drogi Lukaszku...❤️˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku,jaśniutki płomyczek mej pamięci i modlitwę w Twej intencji...ślę
do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciągle żyjemy tym minionym i tym przyszłym dniem .. układamy w myślach
spotkanie.. co Wam powiemy, jak przytulimy, jak weżmiemy w nasze dłonie Wasze
ręce?....Kochani za wszystkie dni nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).....Modlitwa i znicz
pamięci.....(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Jaśniuteńkie światełko dla Ciebie Aniołku
Smutno tu ..
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
W daleką podróż zabrał Was Bóg.Jedną nadzieję nam dając,Że kiedyś
przekroczą też Niebios próg,Ci, którzy tutaj w bólu zostali...Modlitwa i
znicz pamięci..(*)(*)(*)(*)(*)(*)..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydła, by podfrunąć do
nieba bliżej Ciebie...Spoczywaj w Panu Łukaszku
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bólu nie zgasi żadne ukojenie..I ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych
nikt nie rozumie, dalej...dalej jest życie..[*] Na zawsze w naszej pamięci ...
Łukaszku kochany..♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.