☘ ❤️ ☘ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
zostawiam modlitwę ☘ ❤️ ☘
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
"Odeszli choć nie chcieli, tak bardzo życie kochali....a nam na Ich
wspomnienie tak trudno ukoić cierpienie "♥ ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
♥ Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Boże trochę nadziei Tym którzy na nią czekają,spraw Panie by przez
łzy ujrzeli Cię wszyscy,którzy oprócz wspomnień...niczego nie
posiadają.Zostawiam łukaszku modlitwę i światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Lukaszkowi...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa. Światełko Pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Byłeś tak krótko wśród nas...Jesteś cały czas w naszych
wspomnieniach....Będziesz na zawsze w naszych sercach;......Światełko
Pamięci dla Ciebie Łukaszku kochany.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.