❤️❤️W daleką podróż zabrał Cię Bóg, Jedną, jedyną nadzieję nam
dając, Że kiedyś przekroczą też niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu
zostają.Zapalam dla Ciebie światełko wiecznej pamięci. ...❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci Aniolku
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nic nie będzie takie samo... choć uśmiech może kiedyś wróci, już nic
nie będzie takie samo... bo nasze dusze się nie rozsmucą....Kochani tęsknimy
tak bardzo
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Św.Wojciechu, patronie Polski ,módl się za Łukaszkiem
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech mój płomyk z modlitwą,poleci Łukaszku TAM,gdzie teraz Twe życie
wieczne trwa.Spokojnego snu.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Łukaszku, już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza
chmur. Już nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
❤Mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność" Spoczywaj w pokoju ,zostawiam modlitwę
i światełko wiecznej pamięci. ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥.
(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️......... Modlitwa i Światełko Pamięci dla Ciebie
Łukaszku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Gdy serce bić przestaje, szum wiatru, ptaków śpiew tylko pozostaje.
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
❤️ Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś Wy czekacie w wieczności na spotkanie
z nami Niech pamięć o Was będzie zawsze żywa ❤️ PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci dla ciebie Aniolku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko pamięci i modlitwa na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Na zawsze w naszych sercach i pamięci.❤️ ❤️Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę Spoczywaj w pokoju...☀❤️☀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy
tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen
Ukochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.