❤️ Są łzy,
co jak ogień palą,
❤️ Są serca,
które się nigdy nie żalą,
❤️ Są winy,
na które nie ma sędziego,
❤️ Więc kiedy płaczę,
Nie pytaj, dlaczego...❤️
Zgłoś SPAM
wiola
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko to, twoje życie: każdy dzień, okruch zdarzeń i twój śmiech -
zbieram i chowam gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać,
pamiętać....((♥))....Światełko Pamięci dla Ciebie Łukaszku.
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Piatkowe jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają dni i to ciągłe Rodziny czekanie, że coś się zdarzy, że boleć
przestanie, czekanie na to, że Wrócisz, czekanie, na jakiś znak, czekania na
spotkanie...światełko na weekend zapalamy Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Moja modlitwa i zapalone światełko...dla Ciebie na weekend.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.