Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą. Są rany, które nigdy się nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna zieleń
drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe Dziś wspomnienia tamtej tęczy
deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
...wszystko ma swój czas. Jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej rozpaczy
i czas wdzięcznej pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moje światełko pamięci z modlitwą w Twej intencji...ślę do Nieba
bram.((*_*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze. Zaistnieją w naszym
życiu, przez chwilę... Pozostawią ślad w sercu. I nigdy już, nie będziemy
tacy sami..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli których nie
potrafimy zrozumieć. Najjaśniesze światełko dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Modlitwa w Twej intencji i zapalona lampeczka mojej pamięci.(((***)))
Boże, czasem zbyt szybko ich zabierasz. Nie ma nic, pozostaje nam tylko
nadzieja w nas, was. Ten płomień nigdy nie zgaśnie. Będzie trwał i
płonął na zawsze.[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczyslawa
I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.