ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
H Dobronska
❤️†♣†Tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy... Ale jest
modlitwa, co wciąż łączy i która się nie kończy... Wieczny odpoczynek
kochana...†♣†❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
H. Dobronska
*❤️*" ...Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież... I pozostaniesz w
jasnym świecie... Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć... A ona nie
umiera... "*❤️*"
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Noworoczne światełko pamięci((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Noworoczny płomyczek mej pamięci,wraz z modlitwą w Twej
intencji...ślę do Nieba.(((**)))Matusi Twej życzę zdrowia i obfitych Łask
Bożych,na każdy dzień Nowego 2019 Roku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"A choć Ich życia płomień zgasł.To myśli o Nich są przecież w
nas"
☀️Noworoczne Światełko Pamięci niech rozświetla Ci drogę wśród
Gwiazd☀️
★••★ ★••★Bliskim życzę zdrowia i dobrych chwil każdego dnia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
இڿڰۣ❤️ Noworoczne światełko pamięci dla Ciebie Łukaszku a
rodzince życzę dużo zdrówka i szczęścia na Nowy Rok 2019 ❤️ இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PAMIĘCI
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ NIECH
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PŁONIE
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
rodzina Piotrka Pietrzak
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.."[*][*] ( A
twoim bliskim wszystkiego dobrego i zdrówka w 2019)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Mija rok, stary rok... Łukaszku, światełko pamięci w ten ostatni dzień
roku... Twoim bliskim dziękuję za wspólną pamięć i życzę, żeby dobry
Bóg dał Im to, czego najbardziej potrzebują...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola
pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko pamięci i
modlitwę..((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.."[*][*] ( A
twoim bliskim wszystkiego dobrego i zdrówka w 2019)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.