❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do
raju,niech modlitwy za Ciebie pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o Tobie
będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
☘ ❤️ ☘ "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich"
Zostawiam światełko i modlitwę biegnącą prosto do Nieba. Spoczywaj w pokoju
Łukaszku...☘ ❤️☘
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️"Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał,
swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz
niebawem z dobrą wieścią wrócić""❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✿* "Można odejść na zawsze, by stale być blisko" Ks.J
Twardowski.Zostawiam swiatełko wiecznej pamięci i modlitwę. Wieczny
odpoczynek Łukaszku.*✿ ❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Ludzie, których kochamy,zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko. Spoczywaj w
pokoju. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam o Tobie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
W Tobie,mój Panie, znajdę pokój wieczny. Ty będziesz dla mnie nie gasnącym
światłem. Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))Lecz oni ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas, Ich
dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas. ((❤️))
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
◕ ❤️ ◕Pozostało po Tobie wspomnienie,smutek i wieczne łzy. Zostawiam
modlitwę i swiatełko do nieba.◕ ❤️ ◕
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni,
jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr. Zostawiam światełko pamięci i
modlitwę. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Smutne światełko Rocznicowe z modlitwą Łukaszku dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
Rocznicowe światełko pamięci... RIP ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podarujcie nam sen Najdrożsi, sen kolorowy o drodze dalekiej i nowej,
podarujcie symfonię planet, muzykę bijącego serca wszechświata, podarujcie
marzenie - być blisko Was Kochani..rocznicowe światełko
Zgłoś SPAM
(*)
Łukaszowi w 8 bolesną rocznicę ...(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rocznica...kolejna rocznica...osiem lat Łukaszku kochany...już tylko
łzy...dla Ciebie moje zapłakane światełko...pamiętam.Mamuniu ,przytulam
najsmutniej...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy... Łukaszku, niedzielne rocznicowe światełko pamięci... pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne zapłakane deszczem Rocznicowe Światełko pamięci dla Ciebie
Łukaszku...Twojej pamięci Chłopaku Kochany...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.