Łukaszu, Twojej pamięci w ten piękny słoneczny wiosenny dzień, ale nie dla
nas ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Płacz czasu nie cofnie
Choć żal serce ściska
Wspomnienia zostaną
Na zawsze we wszystkich
Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w Niebie
W każdym z Nas została jakaś cząstka Ciebie...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek...Łukaszku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Smutne Niedzielne światełko.
Zgłoś SPAM
U.
Niech Aniołki utulą Cię do snu,Łukaszku.Płomyczek pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Umiera człowiek...pozostaje po Nim słowo,specyficzny do niego gest, klimat
uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...ale pozostał także Łukaszku
ogromny smutek.Modlitwa i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Psalm 23."Pan mym pasterzem,nie brak mi niczego...i zamieszkam w DOMU
PANA...po wszystkie czasy".Ślę niedzielny płomyczek wraz z
modlitwą...do samego NIEBA,dla Łukaszka.(*)
Zgłoś SPAM
barbara
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej...Światełko dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
.......
Tą CISZĘ grała pewnego dnia,tak cudownie skromna dziewczyna na saksofonie i
chłopak na gitarze...dla Wszystkich z Waszej Krainy,więc również dla Ciebie
Aniołku i Wszystkich na świecie,którzy odeszli..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NIEDZIELNE
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
HALINA
..;; ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ..;;..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Niedzielne Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Otulone ciepłem światełko niedzielne dla Łukaszka...cisza,przechodziłam
pewnego ważnego dnia...usłyszałam...usiadłam na ławeczce i nie miałam
ochoty z niej się podnieść...śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kochamy, tęsknimy, rozpaczamy, ale życia nie przywrócimy. Pozostaje tylko
wiara, że kiedyś się spotkamy.
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysz, żona śp. Grzegorza
Światło pamięci i modlitwa dla Ciebie, Łukaszu. Spij spokojnie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Ciebie ŁUKASZKU.. ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Syneczku .....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twoje ślady tu zostały one solą są,na rozdarte jeszcze wciąż serca
rany...Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech
się tli do Niebios bram..[*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.