(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
''BÓG ZABIERA CZŁOWIEKA WTEDY GDY WIDZI ŻE ZASŁUŻYŁ NA
NIEBO''ŚWIATELKO I MODLITWE ZOSTAWIAM....ŚPIJ SPOKOJNIE....ŁUKASZKU
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Martynki Hochenzy
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!!Zbyt wcześnie zasnąłeś w Panu,odszedłeś od Swej Matusi na
zawsze,lecz w Jej sercu...pozostaniesz do końca Jej dni.Przesyłam Ci mój
płomyczek pamięci wraz z modlitwą...do samego NIEBA.
Zgłoś SPAM
HALINA
Dopóki nosisz kogoś w sercu...nie stracisz go nigdy....❀❤❀
ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڿڰۣ❀❤❀ ŚWIATEŁKA NA
WIELKI PONIEDZIAŁEK...❤❤
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce,
skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie?
Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...?
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Łukaszku w ten zapłakany deszczem
poniedziałek
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Śpij spokojnie Łukaszu:-) :-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
"Co śmierć wykosi,miłość posieje- i to jest życie." HENRYK
SIENKIEWICZ...cieplutkie światełko dla Ciebie Łukaszu...nie zapomnimy,pewne
chwile,nawet takie malusieńkie,pozostaną na zawsze z nami !!!
Zgłoś SPAM
mama
SYNECZKU .....MÓJ KOCHANY JAK JA TĘSKNIĘ .....ANIOŁKU .....CZUWAJ NAD NAMI
....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.Światełka pamięci niech
płoną…Niech pamięć o Tobie wiecznie
trwa...[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
ewelina musioł mama Marcelka siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...semper in memoria mea...♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤ "Wiem, że
przyjdzie taki czas, gdy zawołasz mnie i znów będę
już tylko tam gdzie TY"
¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤
Zgłoś SPAM
barbara
Wielki Post, Wielki Tydzień, wielki smutek ból i żal .....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Moje szczęście odeszło....widziałam jak znika we mgle...już Go nie
zobaczę, zostawiło mnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.