A może zmarli tęsknią za nami bardziej niż my za nimi ..
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Już ostatnia iskra w moim życiu gaśnie,
było przeznaczone umrzeć mnie w tym czasie.
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ludzie są razem,nie tylko wtedy,gdy się znajdują tuż obok siebie...z nami
wciąż żyje Ten Ukochany,który już odszedł i śpi spokojnie w
NIEBIE.Łukaszku!!Posyłam Ci płomyczek pamięci i moją modlitwę.
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Słoneczne światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy,
zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥
´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Światełko i modlitwę zostawiamy ●
♥ ●
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszkowi [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Ani uwierzyć, ani pogodzić się...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
żadne słowa nie wyrażą bólu ani nie ukoją go. Czasem lepiej po prostu
milczeć[*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Serce jest cząstką człowieka , które tęskni , kocha i czeka,,,, Śpij
Łukaszku:-) :-) :-) :-)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.