Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ŁUKASZKU~~Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i
tęsknota w sercu zawsze taka sama....Niech Pan Bóg swą miłością otacza
Cię na wieki.ŚWIATEŁKO,MODLITWA DO NIEBA(**)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHAM CIĘ SYNECZKU ....BARDZO MI CIEBIE BRAK ......
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostała pamięć po Was, a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach,
milczenie na czarnej marmurowej płycie...tam, gdzie Jesteście my dopiero
zmierzamy....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Modlę się,by PAN,jak najszybciej...dał Ci wieczne szczęście w
Niebie.Płomyczek mej pamięci zaś,ślę do Łukaszka .(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
LUDZIE NIGDY NIE ODCHODZĄ TAK NAPRAWDĘ...JEŚLI SIĘ O NICH MÓWI I O NICH
MYŚLI...CIĄGLE ŻYJĄ W NASZYCH SERCACH I UMYSŁACH.DOPÓKI SIĘ
PAMIĘTA...MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI((♥))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Co rano budzimy się, wstajemy z łóżek i nigdy nie wiemy, w jakim
momencie życie przywali nam prosto w twarz."
Graham Masterton
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki
Światełko pełne miłości :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienia - to ciepło i serdeczność... Łukaszku pamietam
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się...".
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Weekend modlimy się za
Was Aniołki u Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach Pani Ziemi
Sandomierskiej(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta
Łukaszu, pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Ciernir, które nas kłują, z czasem zamienią się w kwiaty wieczności. św.
Jan Bosko ... pamiętam Łukaszu
Zgłoś SPAM
HALINA
Płyną w rzekach wody, następują po sobie pory roku, świecą gwiazdy, wieją
wiatry, kołyszą sie drzewa- na pozór nic się nie zmienia. Wszystko trwa
nadal - tylko Ciebie już nie ma...Na zawsze w sercu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.