Tak trudno spojrzeć w oczy tym , którzy się śmieją .Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi....Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas Łukaszku ((*)) DOBRANOC
Łukaszku!!Posyłam Ci weekendowe światełko...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda łza ma swój tor wyrzeżbiony, jedyny, niepowtarzalny, wypracowany,
wyżłobiony wielokrotnością, słonym bólem i żalem....Aniołeczki Wy wiecie
wszystko.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki
Światełko pełne miłości :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk i żona Stefana Jaciuk
Światełko zapalam dla Ciebie i moją modlitwę codzienną za tak kochane
duszyczki co są w niebie ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Żyłeś i pragnełeś żyć , lecz Pan Bóg rozkazał i musiałeś iść -
tylko dlaczego tak szybko ????
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.