Czym jest życie po stracie?..żalem, westchnieniem, łzą,
wspomnieniem...Lusiu, odpoczywaj w pokoju nieba...[[*]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgasłaś, jak świeczka zdmuchnięta przez wiatr....Jedna Ci tylko droga
została, droga do Nieba, do naszego Pana...Bądź Tam szczęśliwa....Lusiu
(((✫)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIEĆ PANIE NAD DUSZĄ LUSI...NIEDZIELNY PŁOMYK NIECH SIĘ TLI...♨
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Żeby nawet wszystkie dzwony biły...to naszego smutku nie zagłuszą...Lusiu
R.I.P ڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Moja pamięć...Lusiu ڰۣڿ•(((*❤️))•ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Lusiu _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze
dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lucynko, świat nasz wygląda już inaczej, gdy Bliskich osób zabraknie...to
świat bez radości, smutku jest pod dostatkiem...[[*]] Śpij spokojnie
Aniele...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Płomyk pamięci niech się tli...myślami jestem przy Tobie, Lusiu...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♣♨♣══ ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI ══♣♨♣
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu, niech Pan da Ci ukojenie na Zielonych Pastwiskach...Wieczny Ci
odpoczynek...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostały tylko wspomnienia,które już nie wrócą,które serca ranią i tak
bardzo smucą. _____ Światełko dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
POKÓJ TOBIE WIECZNY... ŚWIATŁO DLA DUSZY TWOJEJ LUSIU (*(ღ)*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W słonecznej dolinie raju jesteś, na nasze łzy patrzysz i troski, a Ty wolna
już od bólu, czas spędzasz radośnie...Lusiu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ (*) ♥ Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
odeszłaś tak szybko, nie nacieszyłaś się w pełni życiem, a tu już zegar
wydzwonił Ci wieczności godzinę...Lusiu, bądź szczęśliwa w świecie bez
łez...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Oni są z nami Niepokonani przez czas, w każdym oddechu, życia pośpiechu są
w nas;♨❤️♨ Pamięć i modlitwa dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu, pamięta się sercem, bo serce wie najlepiej, kogo warto
pamiętać...☸ڿڰۣ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Gdy już zamkną się za nami bramy Nieba...
tylko modlitwy, świeczki i wspomnienia nam trzeba...
Płomykiem ogrzewam Twoją pamięć...Lusiu ☆’•. ะ̭̌♦̭̌ะ
¸.•’☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.