KuPamięci.pl

Lucyna Maria Rymbiewska


* 24.01.1958

 

+ 29.09.2015

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Bródzieński

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
72254
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
Lusiu, niektórzy tu powpisywali takie deklaracje "pamiętamy" a nie pamiętają o Tobie wcale. Ty pewnie nie miałabyś im tego za złe,ja mam. Światełko kochana dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełka Pamięci za wszystkie dni naszej nieobecności.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Razem z zapalonym płomykiem... Przywołujemy wspomnienia... One, nie pozwalają zapomnieć o Was... Skropione łzami... Gorącem serc ogrzane... ▆ ❤❀▆
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. KOCHAMY ..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .♥. - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Lusiu...[*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
*✰* ★˛˚ ░Z░N░I░C░Z░ - ░P░A░M░I░Ę░C░I ˚ ✰* ★
Zgłoś SPAM
Jolanta Krasun Wisniewska
Kocham Pania, Pani Lucynko
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Każde istnienie ma wyznaczoną ścieżkę przeznaczenia... Teraz, patrzysz na nas z Twojej gwiazdy... My tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy...LUSIU ✿•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE LUSIU...[[♥]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[❤]Płomyk pamięci niech zawsze się tli...[❤]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♥ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Śmierć zostawia ból,którego nic nie uleczy.. ..ale miłość zostawia wspomnienia,których nikt nie będzie mógł zabrać.. *♥* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE LUSIU*♥*
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W Waszym świecie jest miłość i światło, w naszym mrok, tęsknota, wspomnienia... Tam, cieszycie się radością, nam pozostał ból serca na zawsze...ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.. W dniu Zaduszek,w czas jesieni odwiedzamy bliskich groby.Zapalamy zasmuceni,małe lampki - znak żałoby..*♥*..Światełko z modlitwą dla Ciebie Lusiu..*♥*
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA - 2.11.16 r.
Dzisiaj w Dniu Zadusznym modlimy się za dusze, które odeszły do wieczności..."Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, odpoczywają w pokoju.." E.Daniszewska.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Zaduszki (*) Pamiętam w modlitwie i zapalam najjaśniejsze światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na Dzień Wszystkich Świętych sercem zapalam kochana Lucynko
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   254   255   256   ...   296   297    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

01.10.2015