Ludzie są jak wiatr.Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie
zostaje,drudzy dmą jak wichry i zostają po nich serca złamane.A inni wieją
jak trzeba i to właśnie po TYCH zostaje piękno.Lusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* LUSIU *♥*...Światełko naszej pamięci dla Ciebie...[[♥]]..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci bramy raju, niech
modlitwy za Ciebie zanoszone pomogą Ci spać spokojnie...LUSIU...(((*)))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni, żyją w
sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli..Lucynko. ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
LUSIU..[[♥]]..Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Bóg niech będzie z Tobą Lusiu..Pamiętam zawsze.. •*((*))`*•
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał.Światełko dla Ciebie, Lusiu...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
LUSIU..[♥]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niedzielne światełko..۩♣ஞ Lusiu...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Czasami nie mamy już łez, aby płakać...W sercu czujemy pustkę i żal.. I po
raz pierwszy też przerażenie, że z tą pustką w sercu nie damy rady,
dłużej wytrzymać..Tak bardzo Was brak...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Nie mogę Ci wiele dać LUCYNKO. Tylko pamięć i modlitwę
LUSIU.. [♥[..Światełko z modlitwą w Środę Popielcową.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(...)" nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie.." Julio
Cortázar. Cierpienie i ból są nieodłączne od rozległej świadomości i
głębokiego, dobrego serca..♥•♥•♥ Lusiu..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.