KuPamięci.pl

Lucyna Maria Rymbiewska


* 24.01.1958

 

+ 29.09.2015

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Bródzieński

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
72354
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Czas nie leczy ran, ale przyzwyczaja do bólu !!!
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥.♥. Dzień Zaduszny..♥.♥. Pozostawiam Ci Lusiu moją PAMIĘĆ..modlitwę i wspomnienie..♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..1 listopad - w tym szczególnym dniu światełko i modlitwa dla Ciebie Lusiu...Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie,a światłość wiekuista niechaj Jej świeci...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
-❤️- W dniu 1 listopada, w zadumie zapalam najjaśniejsze światełko -❤️-
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
★Dzisiaj, 1 listopada-wszystkie nasze myśli szlakiem wspomnień podążają,chwile przeżyte z bliskimi,z czułością odtwarzają.Powstają cudowne obrazy..Jesteś w nich Lusiu.. PAMIĘTAM..★
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA c.śp.Marianny i Kazimierza J.
Gdziekolwiek teraz jesteście..aby Wam wszystko się najlepiej działo,choć tutaj pustka jest po Waszej stracie,to Pana Boga wola-że się stało.Dzisiaj niech płonie ta świeczka, cień mojej pamięci.[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️* Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
ะ̭̌«̭❤»̭̌ะ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ะ̭̌«̭❤»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko pamięci i modlitwa na wietrzny poniedziałek.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko miłości...❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu..Aniele, niech Twoja droga będzie prosta i szczęśliwa i zaprowadzi Cię wprost do Boga, o to się modlę żarliwie..Bądź Boże wola Twoja..((☘️))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień.....tak bardzo nam Was brakuje....Światełko i modlitwa dla Ciebie Lusiu..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♨ ♨ ♨ ♨ ♨ ♨ ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO, NIECH ZAWSZE PŁONIE ♨ ♨ ♨ ♨ ♨ ♨
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a nam zostawiasz krwawiące rany.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   223   224   225   ...   296   297    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

01.10.2015