LUCYNKO *** MOJA MODLITWA *** MOJA PAMIĘĆ *** I ŚWIATEŁKO DO NIEBA
PRZESYŁAM *** *** POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lucynko..Niech Bóg przyjmie Ciebie do swoich ogrodów wieczności..Ja zapalam
Ci światełko z modlitwą..[♥] Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
....To nie prawda że Ciebie już nie ma.Jesteś wciąż,jesteś z nami - w
szeleście liści,w uśmiechu,we wspomnieniach i we łzach.....Światełko
Pamięci dla Ciebie Lusiu...♥..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Moja pamięć...Wieczną radość, wieczne szczęście racz Lusi dać
Panie...ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Poszłaś Lusiu na pielgrzymkę zwaną życiem...Pielgrzymka dla Ciebie była
krótka. Przerwana nagle w którejś wiośnie życia...Po niej, trafiłaś do
DOMU Pana, gdzie masz swoje wieczne mieszkanie.().
ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿLusiu, niech Pan Bóg da Tobie, spokojny odpoczynek w swoich
ogrodach miłości, szczęścia, światłości...ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lucynko, moja pamięć o Tobie nigdy nie zgaśnie, chyba, że snem wiecznym
zasnę...((✬))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
:NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI: - Światełko Pamięci dla Ciebie
Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lucynko...[_♥_] Światełko do nieba z modlitwą za Twoją
duszyczkę...[_♥_]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niedzielny płomyk z modlitwą...)(❤️)(
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Nic już nie będzie tak samo,została tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie
pozostało,szczęśliwych razem spędzonych dni...........Światełko pamięci
dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Żegnaj Lusiu, tylko na krótka chwilę, jaką jest życie...ŚWIATEŁKO DO
NIEBIOS BRAM ✳.✬
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(( ♥ )) Lusiu, odpoczywaj w pokoju...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Panie Jezu Chryste,prosimy Cię pokornie ,obdarz naszych zmarłych radością
życia wiecznego.........
_[*]_...LUSIU...Światełko Pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Rzeko życia, zabrałaś nam naszych Bliskich, do których tęsknić nie
przestajemy." Lusiu..Twój płomień życia za wcześnie zgasł, ale
nieustannie płonie pamięcią w moim sercu...ღ..ღ..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I wciąż tak trudno pogodzić się z Twoim odejściem..... Na zawsze zostaniesz
w pamięci bliskich,którzy wciąż tak bardzo Ciebie kochają ....... Lusiu -
światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(¯`◆´¯)
Śmierć zabiera nam Bliskich,
a miłość ponad nami...
Bóg nas kiedyś połączy..
Wezwie nas, też do siebie..
On zrobi wszystko,
abyśmy spotkali się w niebie..Lusiu
..(▒)(*)(▒)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.