Mijają lata..a my czekamy, tęsknimy..modlimy się i na spotkanie czekamy...✽
ڿڰۣŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA Lucynki ✽ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Myśli gdzieś błądzą, szukają Ciebie...Znajdują tylko we
wspomnieniach...Moja pamięć i modlitwa jest z Tobą...Lusiu.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI......
Światełko i modlitwa dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod
niebem. Jest czas rodzenia i czas umierania ." (Koh. 3.1)Dla Ciebie
Lusiu,za wcześnie.W święto Trzech Króli lampeczkę zapalam.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....a w sercach bliskich,wciąż miłość i
nadzieja....
Światełko Pamięci dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pamięć o Tobie Lusiu...jest ciągle żywa w moim sercu(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA G.
┊ ❤️. ┊ Światełko┊ ❀ Pamięci ..❀ ┊ ❤️.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„Ta śmierć się zowie
-smutkiem nieskończonym,
Ta śmierć się zowie
- szczęściem utraconym.”
Z. Krasiński......
Światełko Pamięci..((*))..Lusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.