Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał,
lecz dla nas płynie nieubłaganie..
zabierze nam wszystkie nasze marzenia..
jedynie wspomnienie po nas zostanie...Lusiu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
,,Przeszłość zachowana w pamięci, staje się częścią
teraźniejszością''- T. Kotarbiński--NIEDZIELNY PŁOMYK DO BRAM
NIEBA--[[*]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W daleką podróż Wasze dusze się wybrały..Tam, gdzie nie ma bólu i łez,
ale wciąż jesteście, tylko inaczej niż przedtem, czuwacie i serce koicie
swoim szeptem....[[.♨️.]] ڿڰۣڿ LAMPECZKA PAMIĘCI ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jolanta Krasnodębska
Zgłoś SPAM
Jolanta Krasnodębska
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️)....Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Lusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu..wspomnienie o Tobie, smutek i jesienna nostalgiczna zaduma...(♥)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu..R.I.P ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał •♥•Lusiu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Pamięć i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas.. Ból i smutek pozostają......Rocznicowe światełko i
modlitwa dla Ciebie Lusiu. .....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lusiu,śmierć Cię wzięła w swe szpony zbyt wcześnie, życiem jeszcze
miałaś się cieszyć, dobro rozdawać..Odeszłaś, ale wśród nas
wspomnieniami pozostałaś..pamiętam o Tobie Aniele(((*)))Rocznicowy Znicz
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿¸.*´✿✿
Jesienne dni, coraz bardziej smutne..
Jak nasza tęsknota za Wami...
Kasztany z drzew spadają...
Jak nasze łzy niewypłakane...Lusiu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ci, którzy dni swoje skończyli, niech mają pokój wieczny...Bądź
szczęśliwa, a światłość Pana niech opromienia Twe
oblicze.ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ...Lata przeminą - ból nie przeminie. Śpij
spokojnie..ะ̭̌«̭❤️»̭̌
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿•°*”˜Wspomnienia jasne, ciche, słoneczno-księżycowe
blaski,ulotność chwili,przerzucamy fotografie,los wyboru nie
zostawił...˜”*°•✿•Lusiu....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ ~ ♥ ~......•ڰۣڿ*ڰۣڿ• ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI•ڰۣڿ*ڰۣڿ•........♥ ~ ♥ niech płonie, a jego ogniki
sięgają nieba..Lusiu
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Lusiu, lampeczka dla Ciebie, zapalona pamięcią moją...Wieczny odpoczynek racz
Jej dać Panie...♡(((*)))♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.