KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
287725
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci na dzis
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Są ludzie, których anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie. Kochani światełko naszej pamięci posyłam ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Twojej pamięci Lidio i Łukaszku ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Lekarstwem na ból i cierpienie...jest nasza modlitwa i milczenie."Spokojnego snu Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy dzień bez Was jest cierpieniem. Każda noc bólem godzina wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Ale pomaga tylko na chwilę potem znów przychodzi: Tęsknota,ból,cierpienie.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿◕ ❤️ ◕✿ Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa.....✿◕ ❤️ ◕✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
HALINA c.Marianny i Kazimierza J.
Spokój wieczny dla dusz Waszych..★.:*~*:.★.:
Zgłoś SPAM
mama Pauliko żona Mieczysława
Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa....Zapalam znicz,zostawiam modlitwę
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Cicha łza, tęsknota i ból rozstania, żywe wspomnienie, pamięć o Was i nadzieja spotkania… Światełko na szary, grudniowy wtorek, Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu,gdzie cisza roni bolesne łzy,trwa głucha cisza,zapalam Wam Aniołki mej pamięci światełko...symbol wiecznego życia.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   322   323   324   ...   1290   1291    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013