Przekroczyliście bramy nieba.Już jesteście tam.Po łąkach Pana przechadzacie
się.Bo tam gdzie jesteście nie ma cierpienia.Nie ma już łez jest wieczne
szczęście.I Wy już to wiecie.LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Doibrońskiego
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ*•☀• To tak trudno wytłumaczyć... że się Was
nie zobaczy... Że już koniec...że nie wróci.. że nikt tego nie
odwróci...Spoczywaj w pokoju drodzy Lidziu i Łukaszu .
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ*•☀•
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)♡♡
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Adwentowy Lampion pamięci z modlitwą zostawiam..ڰۣڿ♥ڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Spokojnego snu Aniołki,dla Was...moja modlitwa,pamięć i zapalone światełko
na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
[*] My wszyscy idziemy tą samą drogą.
Która prowadzi do wieczności.
Tam się spotkamy. Światełko pamięci i modlitwa dla Was drodzy, Lidziu i
Przemku ....[*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
LIdio i Przemku
Jaśniutkie światełko ,dla Ciebie .
Niech ono Ci zawsze świeci , a pamięć o Tobie trwa wiecznie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota - tak bardzo nam Was
brakuje............. .Światełko naszej pamięci dla Was
Kochani...[[♥]].[[♥]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.