KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
287633
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
═─ڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Wam ofiarować. To pomyśleć o Was. Wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy gdy tak wiele dzieli. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
†♣† Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią im płaci" .†♣† W.Szymborska. Spoczywajcie w pokoju wiecznym, drodzy Lidziu i Łukaszu ...†♣†
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Już za kilka dni Boże Narodzenie,ale bez Was będzie smutno. Światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)♡
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
waszej pamięci swiatełko niech płonie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Odeszliście od nas zbyt szybko Tak bardzo Was brak, Kochani. Jasne Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... i przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drzy powietrze, że odeszli po to, by żyć i tym razem będą żyć wiecznie..."
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
()(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤️❀ Na zawsze w naszych sercach i pamięci, niech światełko pamięci świeci Wam wiecznie, spoczywajcie w pokoju drodzy Lidziu i Łukaszu ...❀❤️❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .*❤️*.......i znów pojawiają się łzy,są dookoła wszyscy,tylko nie Wy......Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   317   318   319   ...   1290   1291    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013