ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤️¸.•´`•.¸❤️¸.•´`•.¸❤️ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ❤️¸.•´`•.¸❤️¸.•´`•.¸❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Pamiętam Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci w tym nowym roku 2018.ps,dziekuje bardzo za pamiec
o moim synu pod moja nieobecnosc.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie".(Lidko Łukaszku wiecie dlaczego mnie tu nie było)
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni,
jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr,światełko pamięci i modlitwę zostawiam
drodzy,Lidziu i Łukaszu. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
《♡☆》
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w niedzielę Chrztu Pańskiego
Zgłoś SPAM
Hanna T.
¸.•*´¨).•´(¸.•`* NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ NIEUSTAJĄCEJ
PAMIĘCI ¸.•*´¨).•´(¸.•`*
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⋟❤️♡❤️⋞ Na jednej dłoni wspomnienia Przeszłość co przeminęła
Dni szare i kolorowe. Na drugiej dłoni marzenia, Ukryte pragnienia duszy, I
coś nie do spełnienia... .Światełko pamięci dla Was.⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie to jak iskra z ogniska. Jeden moment i czar pryska. Dwie drogi się
schodzą w gościniec żywota. Pierwsza to jest MIŁOŚĆ. Druga to TĘSKNOTA.
LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Popatrz, jak prędko mija czas, życie twe też przeminie wraz, życie to
jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen, troski, kłopoty
skończą się, powiedz, szczęśliwy będziesz ty?..."
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko i modlitwa na Święto Trzech Króli.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Święto Trzech Króli,światełko i modlitwa dla Was Kochani.._[♥]_..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.