BYĆ CZŁOWIEKIEM TO ZNACZY KOCHAĆ, ALE RÓWNIEŻ NIE ZAPOMINAĆ, TWOJEJ
PAMIECI LIDIO, LUKASZKU ... NIEUSTAJACA PAMIEC DLA WAS KOCHANI ❤❤❤...
[*]…❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnienia to Nasz największy skarb jaki nam po Was pozostał. Szkoda tylko,
że najczęściej to one wyciskają z naszych oczu łzy. Kocham ciszę bo choć
Was tu nie ma jesteście.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
zostawiam modlitwę…♥((❤️)) [*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mroźne poranne światełko pamięci dla LIDII I ŁUKASZKA ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(((**)))
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmieniają się
wspomnienia...Światełko prosto do nieba...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
:NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI: - Światełko Pamięci .._[*]_..
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci na dzis
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć jest największym darem człowieka,dzięki niej jesteście i zawsze
będziecie z nami. Kochamy Was i tęsknimy. Światełko Pamięci na słoneczny
początek tygodnia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.