Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...
._[♥]_....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pewnego dnia przemkniemy do Was, zmyjemy wszystkie smutki, w błękicie się
zanurzymy i w szczęściu, to będzie koniec naszej drogi i początek życia
wiecznego z Wami Aniołki..† ** †
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niechaj tęsknoty wiecznej siła.
Przepoi istność naszą całą.
Co miłość bólem nagrodziła,
to czego szczęście nam nie dało. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
†♣†❤️ Zostawiam modlitwę i najjaśniejsze światełko wiecznej
pamięci, spoczywajcie w pokoju Lidziu i Łukaszu. ❤️†♣†
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... światełko na początek
Wielkiego Postu. Spoczywajcie w Panu!
❤️✿*✿❤️ ✬ Odeszli od nas, lecz ciągle są tu z nami. Ogrzejmy
więc nasze Serca ciepłymi wspomnieniami ✬❤️✿*✿❤️Spoczywajcie w
pokoju.❤️✿*✿❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I wciąż tak trudno pogodzić się z Waszym odejściem..... Na zawsze
pozostaniecie w pamięci bliskich ,którzy wciąż tak bardzo Was kochają
....... Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
RODZICE, BRAT I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry
czas, żeby otulić Ich myślami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.