Jak mam wyrazić ból i rozpacz. Jak mam opisać to co czuję. Kiedy tęsknota
wciąż poraża. Kiedy bezsilność paraliżuje. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku..
Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie..
Spraw aby Twoi bliscy czuli Twoją obecność w każdej chwili...
by mogli poczuć chwilę ulgi w rozdartym sercu i bólu..
,, Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu. Wystarczy, że wiatr
go muśnie, już znika, i wszelki ślad po nim ginie" ( Ps 103). Lidziu i
Łukaszu, mroźne światełko pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.