KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
286787
Zapalone ponad rok temu
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Słyszycie? To nie deszcz. To tylko krople łez spadają na serca dno. Widzicie? To nie strach. To wzruszenie,powoduje dłoni drżenie. Słyszycie? To nie głos z telewizora.To moje serce Was woła.
Zgłoś SPAM
Henia Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Są chwile, które nigdy nie wrócą,lecz w pamięci trwać będą wiecznie,Spoczywajcie w pokoju kochani Lidziu i Łukaszu. .ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❄️☀Światełko z modlitwą w NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA...❄️☀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Pamiętam ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W niedzielę Miłosierdzia Bożego światełko i modlitwa dla was kochani
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
☀❤️☀ O przyjaciele których już nie mamy, ten dzień pamięci Wam się należy. Jasny płomień znicza w podzięce Wam damy i bukiet kwiatów co na grobie leży. ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełko pamięci Lidio, Łukaszu.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wzrok szuka Was wszędzie. Gdzie jesteście? Serce szlocha w tęsknocie. Gdzie jesteście? Myśli błądzą szukając Was. Gdzie jesteście? Pustka wypełniona ciszą. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♥ Niech w naszych sercach zagra i dotknie strunę pamięci, uleci jak ptak do nieba, gdzie Bóg gdzie Wszyscy Święci, Pokój Wam wieczny. ♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Racz wiekuiste dać odpoczywanie, duszom umarłych Najłaskawszy Panie...! Śpijcie spokojnie...modlitwy za Was do nieba płyną...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Moja pamięć,modlitwa i zapalony znicz.((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   265   266   267   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013