†♣† Tęsknota z bólem idą w parze,
a my mamy tylko nadzieje,
że kiedyś będziemy razem,†♣† Dla Was ,tylko modlitwa i światełko
pamięci.. †♣†
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♣❤️♣ Pamiętam Aniołku każdego dnia..♣❤️♣
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tak bardzo Was kochamy..tak bardzo za Wami tęsknimy..KOCHANI..♥..
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Mijają dni, mijają lata a smutek, cierpienie i ból jest ten sam. Na
zwsze w naszych sercach i pamięci. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę.
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełka pamięci Lidio, Łukaszu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Smutne sobotnie światełko pamięci dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Śmierć zdusiła iskry życia.
Które wciąż płoneły.
Ona przyszła niespodzianie.
Nakazała nam zatonąć.
W morzu łez i w morzu smutku ból wylała,
Skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na dobranoc...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona. Nam pozostał płacz i żal i
strata niepocieszona... Kochani, niech nasze modlitwy pozwolą Wam spać
spokojnie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♦♦♦☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️♦♦♦ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY♦♦♦☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️♦♦♦
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️✿❤️ Pamięć o Was wciąż w mym sercu trwa, a po mym policzku
często płynie łza. Światełko wiecznej pamięci i codzienna modlitwa dla
Was,spoczywajcie w pokoju.❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Czuwaj nad swoimi bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą.Światełko
Pamięci ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...•*´¯`✿.... Światełko i modlitwa . -.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
"ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność" Spoczywajcie w pokoju .
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W pamięci zostają żywe obrazy. A w sercu nadziei płomień. Chwile, które
tak bardzo zatrzymać byś chciał. Jak fale odpłynęły gdzieś w dal.
Światełko naszej PAMIĘCI dla Ciebie zapalam ((**)) ((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.