KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
286551
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE Ś.P. PRZMYSŁAW LISZKA
PAMIĘTAMY (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała Paśkuckiego
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAWSZE NIECH WAM PŁONIE ((**))
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥. (Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️..... Modlitwa i Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
Ela
❤️ Stracić Kogoś... Poznać jak bardzo boli tęsknota... Za Kimś kto odszedł już na zawsze... To tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie... ❤️ PAMIĘTAM ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Lecz Oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Ela
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
"...*•.❤️.•*☀️... Takie ciche święto rozjarzone zniczami. Dzień, w którym serca pozdrawiają Tych,co się rozstali z nami."
Zgłoś SPAM
Ela
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Was Kochani....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSDZ.
Dusza niczym łza lecz serce ranione jest drzazgą z drzewa wieczności. Wiele kropel łez płynie po policzku. Sprawia okropny ból kiedy Was nie ma. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
W Dzień Zaduszny moja pamięć.
Zgłoś SPAM
Ela
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy.. ♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, W dniu Zaduszek, w czas jesieni, odwiedzamy bliskich groby, zapalamy, zasmuceni, małe lampki - znaj żałoby..." (Wł. Broniewski). Pani Lidko i Łukaszu, moja modlitwa i pamięć o Was w tym dniu...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
"ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Spoczywajcie w pokoju..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   246   247   248   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013