Zewsząd śmierć wyziera blada. Kwiat po kwiecie mrze. Trudno wskrzeszać to,
co pada. Bóg tak chce. Prysło złudzeń marne koło zgasły oczy Twe. Na grób
zimny skłońmy czoło. Bóg tak chce.
„Życie ucieka, wspomnienia zostały, tęskniąc za czasami, które już nie
wrócą. Do końca życia wciąż będą wracały, piękne lecz coraz to
bardziej smucą…” (☀️)Światełko Pamięci niech jasno Wam
płonie.(☀️)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zostawiam Wam lampeczkę pamięci,wraz z modlitwą w Waszej Aniołki
intencji.(((***)))
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
Ela
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”[*]
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek WIKTOREK
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Słowa miłości,słowa nadzie. Zdławiła noc głuchoniema. Kochać to znaczy
przytulić,zobaczyć. A Was nie ma,wciąż nie ma.. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA Z CAŁEGO SERCA
DZIĘKUJEMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWIE☀️ะ̭̌«̭☘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.