Wspomnienia to nasz największy skarb jaki nam po Was pozostał.
Szkoda tylko, że najczęściej i one wyciskają z naszych oczu łzy......
Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć,modlitwa i lampeczka...dla Was Aniołki.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nie pachną w pokoju kwiaty, spacer po parku nie cieszy jak dawniej, las
chociaż znajomy już szumi inaczej, codzienność w ukryciu wspomnieniami
płacze... tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
☘️ ❤️⋱ .☘️
Teraz żyjesz w nas i promieniach
słońca...
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*
║◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Światełko Mojej Pamięci Dla Ciebie Aniołku..
✿ڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.