KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
286965
Zapalone ponad rok temu
Monika Churska
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
______ (—`★´—)Ci co odeszli _______ `•.,(—`★´—)wciąż żyją w nas. __________ `•.,(—`★´—)__ ♥ _______________`•s,,s•’ W naszych sercach i wspomnieniach pozostaną tam przez cały czas.
Zgłoś SPAM
JOLA-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA WASZEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)pamiętajmy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie wielką nadzieją.Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tyle nieposkładanych myśli... Tyle łez, Spływających po policzku, Niby to niewiele, prawie nic... ... Lecz to wszystko co mam dziś ...P.LIDIO ŁUKASZKU * *
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień,dzień żalu dzień tęsknoty,dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze...na wieki...do końca... ANIOŁKI
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥...ANIOŁKI, ŚPIJCIE SNEM WIECZNYM U BOKU NASZEGO PANA...GDZIE JEGO MIŁOŚĆ NA WIEKI WAM DANA...((***))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą obecność można poczuć... ♥Aniołeczki kochane♥Tęsknimy ♥!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wyciągam do Ciebie dłonie.A wnich obolałe serce moje,abyś poczuł jak tęsknię w tej chwili.Jak pragnę abyśmy razem byli.Światełko dla Was
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Śpijcie spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś się wszyscy Tam spotkamy, będziemy pięknymi Aniołami i znów wszyscy razem staniemy tylko już....w niebiańskim orszaku....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszłeś tak szybko,a tyle chciałam Ci dać.Odeszłeś tak szybko,a z Twym odejściem przyszedł płacz.Odeszłeś szybko została po Tobie pustka w sercu,cierpienie i żal...Świetełko dla p Lidzi p Łukasza
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
I cóż pozostało, kiedy pęka serce? Łez cichych się wstydzić nie trzeba. Gdy w uszach dudni pytanie\" DLACZEGO ? \" ich dusze jak ptaki wzlatują do nieba... [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcela,siostra Sebastiana,córka Grażyny
dobranoc...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1106   1107   1108   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013