KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
287127
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza
PAMIĘĆ JEST DROŻSZA OD SŁÓW...POZOSTANIECIE NA ZAWSZE W SERCACH TYCH,KTÓRZY WAS KOCHALI...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i modlitwą*****
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ela
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Tęsknota ona znowu łzy wyciska... jak melodia duszy bliska cicho łka lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie.. ♥.♥......♥ ♥.......♥.......♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane aniołki...!!..:*:*..Aniołeczki nasza Pamięć..!
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA WASZEJ WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne płomyczki pamięci dla Pani,Pani Lidio,Łukaszka i Aniołeczka...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Monika Churska
niedzielne światełko,Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Straciliśmy Was choć tak bardzo kochaliśmy...stoimy przy grobie, napisów nie widzimy, dziwna mgła na oczach...czy Tam na górze Jesteście szczęśliwi???
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Codzienność wspomnieniami płacze... Jedno życie odchodząc cały świat zmieniło…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS KOCHANI...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱NIECH WASZEGO SPOKOJU ANIOŁOWIE STRZEGĄ...SPOTKAMY SIĘ Z WAMI NA WIECZNOŚCI BRZEGU ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Zajmij Swe miejsce wśród gwiazd i niech Twoja gwiazda zaświeci jaśniej, abyśmy wiedzieli, Że Wy tam jesteście..[*]..
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Niedzielne światełko .
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ela
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie.... .... KOCHAMY WAS,,,,[']..[']..
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
Pozostał smutek, i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1091   1092   1093   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013