~~♥~~♥~~
Dobranoc
~~♥*♥*♥*♥*♥*♥~~
Dobranoc do jutra, jestem przy Tobie „
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co ma dla nas
los.Serca nasze zranione tęsknotę przepełnione.Światełko pamięci
❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka....w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni,
tęskni...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...bo to co miało sens odeszło razem z Wami...i zgasło słońce kiedy jeszcze
był dzień... światełko z modlitwa dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)***(*)(*)(*)***(*)(*)(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA *****
Zgłoś SPAM
Ela
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
HALINA
✿¸.•´¨)¸.•*¨)¸.•*¨)¸.•*¨)✿ŚWIATEŁKA WIEKUISTE
ZAPALAM...NIECH ICH BLASK DOSIĘGNIE NIEBA..
✿¸.•´¨)¸.•*¨)¸.•*¨)¸.•*¨)✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwę na dzisiejszy deszczowy dzień zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.