KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
287756
Zapalone ponad rok temu
żona Dominika Krotoszyńskiego
Ja będę dziś i pomimo jutra,tylko miejsca zmieniać mi trzeba,ale spotkasz mnie zawsze patrząc w kierunku nieba
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ela
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób… Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
^^^***♥♥ W co wierzymy We wszystko czego nie widzimy we wszystko o czym śnimy......,,,
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nigdy nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie...dlaczego to co piękne szybko przemija? Kochani pamiętamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA WAS KOCHANI... ((†))((†))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
JEST WIATR ,CO W OCZY WIEJE. JEST DESZCZ ,CO ZMYWA ŁZY. JEST SŁOŃCE ,KTÓRE GRZEJE . JEST BÓL, TĘSKNOTA I ŁZY...ZA WAMI.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie.Skrawek muru,tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech.głos spojrzenie..Taka tęsknota,żal,taka pustka. Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Was Kochani (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Można odejść na zawsze,by stale być blisko.... Nie mówie żegnaj a do zobaczenia [*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Ela
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
***""***ŚWIATEŁKA NA WIELKI WTOREK I MOJA MODLITWA***""***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Kochani......Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1050   1051   1052   ...   1290   1291    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013