KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
287770
Zapalone ponad rok temu
ewelina musioł
♥...życie choć piękne,tak kruche jest...wystarczy jedna chwila by zgasić je...♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
❤ ❤WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA PAŃSTWA SKARUBIŃSKICH ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] Cieplutkie Wielkanocne Swiatełko
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO...(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Łukaszu ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Lidio ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS DO SAMEGO NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE SERDECZNIE POZDRAWIAM WASZYCH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy płyną... łzy nie wysychają nigdy... Spokojnych Świąt dla Twoich bliskich, dziękuję za pamięć o Michale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Kochani... światełko najjaśniejsze dla Was (*)(*)(*) Waszym Bliskim życzymy spokoju i siły.
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Waszym bliskim życzymy zdrowych,pełnych wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko Świateczne dla tych naszych aniołków zapalam i życzę rodzinom Spokojnych ,zdrowych Świąt.( wiem ,że oni sa cały czas z nami)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Was. A Waszym bliskim niech Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Wami w niebie.
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Godziny, doby,tygodnie,lata będa przechodzić jak chmury po niebie. A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie ja coraz blizej bede juz ciebie.. *Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*
Zgłoś SPAM
HALINA
Gdybyście tu Byli...Choć na chwilę...ŚWIATEŁKO NA WIELKĄ SOBOTĘ..♥ ♥♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1047   1048   1049   ...   1290   1291    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013