Przeczytałam i wysłuchałam muzyki i tylko jedno nasuwa się na myśl byłeś
tam na górze bardzo potrzebny...Światełko dla Ciebie Krzysiu ,dbaj tam o nich
Wszystkich...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia,on prosi o wsparcie,a my o
wspomnienia....bo tylko one nam pozostały.....
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na
śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę ..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
pamiętam Krzysiu...(*)♥
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Twoje Odejście pozbawiło mnie najważniejszego - wspólnego,
duchowego świata. Zostały tylko nic nie warte, materialne śmieci... Tak
brakuje mi Ciebie, Krzyniu
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
*♥**♥**♥** Doniesiemy tę miłość, we łzach skąpaną-do
Nieba...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Kiedy się już przecierpi wszystko swoje,
trzeba jeszcze przecierpieć cierpienia swoich dzieci.
To znaczy właśnie być matką.
Być ugodzonym w swoje dzieci - to największe cierpienie.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Dobranoc, do jutra, Krzyniu
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Kocham Cię, Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pięknym i dobrym świat czyniliście,odeszliście zostawiając nas samych,z
bólem nie do opisania,płacząc pytamy wciąż - dlaczego?????
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Jana Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"Zostawiliście tęsknotę żal i ogromny smutek" " Światełko
pamięci zostawiam...[*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.