TAM DALEKO POŚRÓD GWIAZD , JEST ZACZAROWANY ŚWIAT ***
KIEDYŚ ODNAJDZIEMY WAS I BĘDZIEMY SPACEROWAĆ POŚRÓD GWIAZD ***
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami i w zachodzie i wschodzie słońca...i tak już będzie do
końca....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Krzysiu.. prosimy Boga abyś był szczęśliwy po drugiej stronie tęczy...[*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Nastały dla mnie ciężkie dni. Jeśli możesz wspieraj mamę. Kocham
Cię. Do zobaczenia, Krzyniu
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Bo rozpacz jest bez dna, gdy w sercu kwiaty więdną, bo łzy co
płyną w wieczność godzinami...łzy przygniecione ciężkimi powiekami...Tak
smutno, bo Ciebie brak.... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Pamiętamy Krzysiu ...Światełko dla Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
WIATRU POWIEWEM
LIŚCI SZELESTEM
KTOŚ SZEPCZE DO UCHA
NIE ODSZEDŁEM...JESTEM
DLA CIEBIE KRZYSIU [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Pan przytuli Cię do serca i ogrzeje ciepłem Swych ramion ....
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają, Pamiętam (*)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia
,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Kocham, tęsknię, czekam na Spotkanie, Krzyniu ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.