Kiedy odeszliście....została tylko pustka ,wspomnienia ,łzy i wielki
żal...bo czym jest życie bez Was? Światełko pamięci na dziś i za te dni
mojej nieobecności..[*] [*].
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni...
Gdy Oni z nami przez życie szli...
Ich ciepłe dłonie ciało nam grzało...
A dobre słowa serce radowało...
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko straciło sens,straciło barwę swą,zamknęło w oddali gdzieś
gubiąc się bezpowrotnie...brak Waszego głosu,śmiechu i spojrzenia Waszych
oczu odczuwamy tak boleśnie....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Pamiętamy Krzysiu.Światełko dla Ciebie.Odpoczywaj.
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Odeszli...
a my nadal ich kochamy
tęsknimy...
mówimy do nich
i tak się nieraz nam zdaje..
przecież są z Nami...
Boże zabierasz tych
których kochamy ,
a nam zostawiasz
krwawiące rany..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Wareckiego
Krzysieńku....
Zgłoś SPAM
rodzina Tenerowiczów
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Mama bardzo Cię kocha, bądź szczęśliwy, Krzyniu
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż,szukam i
znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż śmierć.Znajdę nawet w
niebie i już na zawsze przytulę do siebie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Tu się tylko gościem jest,tam się do domu wraca,niech Aniołowie zaprowadzą
Cię do Raju Bram(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie płaczemy za Tymi co odeszli w spokoju do lepszych miejsc i
krain....wylewamy tylko łzy tęsknoty za Naszymi Kochanymi Dziećmi,za
Cudownymi Wspomnieniami.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.