♥♥♥ Cieszę się,że tu czas płynie, bo każda chwila przybliża mnie do
Ciebie. Mam też nadzieję, że Tam czasu nie ma, co tworzy nieskończoność
istnienia duchowego. Do szybkiego zobaczenia, Krzyniu
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Stanąć pochylić głowę może zapłakać ukradkiem wpatrując się w miejsce
z którego nikt nie zawoła tylko wspomnienia krzyczą Krzysiu ((*))
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć
Nadziei, bo w sercu pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden
wiatr.. ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane
złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Pamiętamy modlimy się za Was dzieci.Światełko dla Ciebie
Krzysiu.Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć...choć Was nie ma tutaj z nami,nikt nie
zabije wspomnień....
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...I cisza i pustka i brak Kogoś
kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą...
wspomnienie i nadzieja,
że kiedyś się spotkamy
na jednej z nieba dróg... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Ofiaruję za Twoje szczęście, Krzyniu, moje codzienne cierpienie,
tęsknotę i ból osamotnionego serca. Bądź Tam bardzo szczęśliwy.
Odpoczywaj na wieki ...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Niech u Ciebie panuje Jasność,Miłość,Życzliwość,Zrozumienie i
Radość,niech Lepszy Świat zapełni się Twoją Muzyką,niech otaczają Cię
słuchacze i przyjaciele.Bądź szczęśliwy,Krzyniu
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi {*}
Świętych obcowanie”Świętych obcowanie,czuwa w niebie.Jest im dobrze,bo są
z Bogiem, Pamiętają o nas,My też pamiętamy.Żeby trafić tam,Czuwajmy! (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
***)))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Krzysiu(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów zapalamy Wam świeczkę....w nocy przy Was bywamy....dniami jesteśmy
stale targani nie kończącym się żalem....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.